Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
czwartek, 19 grudnia 2013
Pierwszy Pożyteczny Łańcuszek Szczęścia

Pierwszy Pożyteczny Łańcuszek Szczęścia

Uśpij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych), włóż ją do dużego kartonu, (nie zapomnij o wykonaniu otworów wentylacyjnych) i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na pierwszym miejscu listy.

Czekaj cierpliwie, gdy wkrótce twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i otrzymasz pocztą 823542 kobiet.

Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:
 - 0,05 Miss Świata
 - 2,5 Modelki
 - 463 Dzikie nimfomanki
 - 3234 Ładne nimfomanki
 - 20198 Kobiet mających wielokrotny orgazm
 - 40198 Kobiet biseksualnych.
 To daje w sumie 64294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej zahamowań i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, którą wysłałeś. A co najważniejsze, masz gwarancję, że paczka którą wysłałeś nie wróci do Ciebie!
NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA! Jeden gość, który wysłał tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej sukni, rozczłapanych bamboszach i w lokówkach, ciągle miała ten sam atak migreny i oskarżycielski wyraz twarzy. Tego samego dnia, międzynarodowa  supermodelka, z którą mieszkał od czasu wysłania swojej starej, przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do którego nie wysłał on łańcuszka).

W czasie gdy piszę ten list, gość, który jest o sześć pozycji przede mną otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania. Przy drzwiach sali, w której leży, czekają na niego jeszcze 452 nie rozpakowane paczki.

UWIERZ W TEN LIST!

To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach którymi zainteresowane są tylko kobiety. Żadnych zobowiązań, zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek w stylu małżeństwa. Nie zwlekaj... Prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół!

P.S. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet, którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.

P.P.S. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogły się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.

 

wtorek, 20 kwietnia 2010
Lalka Prusa
Postanowiłam poczytać "Lalkę" w parku. Po jakimś czasie dosiadł się do mnie miły staruszek. Rozmawialiśmy o historii, muzyce okresu międzywojennego, literaturze itp. W pewnym momencie zapytał: "A Pani? Gdzie Pani była podczas Powstania?" Mam 16 lat.
poniedziałek, 01 lutego 2010
tabletka aspiryny

Krasnoludek w aptece prosi farmaceutę o jedną tabletkę aspiryny. "Zapakować Panu?" - pyta sprzedawca. "Nie trzeba, potoczę" - odpowiada krasnal.

piątek, 08 stycznia 2010
zakup męża

       Otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejściu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: 

  1. możesz wejść do sklepu tylko jeden raz, 
  2. jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem, 
  3.  możesz wybrać jakiegokolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej,
  4. jak wejdziesz wyżej nie możesz juz się cofnąć.

       Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym piętrze wywieszka mówi: Ci mężczyźni mają pracę. Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci. Kobieta znów postanawia wejść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: Ci mężczyźni maja pracę, kochają dzieci, i są bardzo przystojni. Wow, myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych. Niesamowite, pomyślała kobieta, z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro. Na piątym piętrze jest napis: Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni. Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: Jesteś na tym piętrze jako odwiedzająca numer 31.456.012.  Tutaj nie ma mężczyzn! To piętro istnieje tylko po to aby pokazać, że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie. 

      Na przeciwko tego sklepu został otwarty Sklep "żony". Na pierwszym piętrze są kobiety, które kochają sex. Na drugim piętrze są kobiety, które kochają sex i są bogate. Piętra od trzeciego do szóstego NIGDY NIE BYŁY ODWIEDZONE.

wtorek, 15 grudnia 2009
najniżsi ludzie świata
Polacy są znani w wielu dziedzinach. Również u nas są najniżsi ludzie świata. To oczywiście drogowcy. Spadnie 5 cm śniegu i wcale ich nie widać.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8
Archiwum