Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
piątek, 27 października 2017
romantyczne światło świec, czerwone Pellegrino

xylonytowa łazienka

Łazienka skończona i wszystko gotowe do pierwszej kąpieli (21-10-2017)

xylonytowa łazienka

Tak to wygląda w świetle świec. Olejki, mydła zapachowe, czerwone Pellegrino....  mhm... romantycznie.

xylonotowa łazienka

niedziela, 15 października 2017
Koniec Ì etapu

Równo siedem dni trwały prace kończące I etap modernizacji i rozbudowy łazienki na p3M. Roboty na ten rok zakończone. Wygląda to tak:

nowa łazienka

piątek, 29 września 2017
End of Eng

Wiosną 2017 zdecydowaliśmy o modernizacji łazienki w bazie poligonu doświadczalnego 3M. Już w kwietniu 2017 podczas likwidacji komórki nr 3 (technicznej) wywiozłem pełną przyczepę rzeczy, które leżały tam od niepamiętnych czasów jako mające "się przydać" w bliżej nieokreślonej przyszłości. Po zlikwidowaniu półek i regalików, wywiezieniu starej (działającej) pralki, niezliczonej ilości ubrań, płaszczy przeciwdeszczowych, butów, puszek, pojemniczków, skrzyneczek, itd. miałem do dyspozycji pomieszczenie o wymiarach 2,5 x 1,6. Jego lokalizacja za ścianą dotychczasowej łazienki okazała się doskonała, bo po jej rozebraniu powstało nawet niemałe lokum. Wprawdzie z klitki o wymiarach 2,5 x 1,5 powstała kiszka 5 x 1,5, ale miejsca będzie więcej. Przede wszystkim zamontuję narożną wannę o wymiarach 1,7 x 1,2 = będzie można swobodnie zanurzyć ciało. Będzie nowe okno, podłoga z ogrzewaniem elektrycznym, led'owe oświetlenie i rząd szafek przykrytych blacikiem. Kupię nową pralkę. Ściany mają konstrukcję drewnianą, z zewnątrz podwójne deskowanie, 15cm ocieplenia [wełna mineralna & styropian], płyta OSB, kartongips. W najbliższym czasie wspólnie z Romanem jedziemy kłaść kafelki na ściany i podłogę. Będzie montaż urządzeń.

piątek, 23 października 2015
nowa zabudowa kuchenna

zabudowa kuchenna po i przed

Przez dwa miesiące w weekendy, ale także w czasie kilku dni urlopu, wyremontowaliśmy kuchnię. Jest poprostu extra. Nie możemy się napatrzeć i nacieszyć.

piątek, 07 sierpnia 2015
prywatny Wiewiór

wiewir_2015

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 33
Archiwum