Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
wtorek, 28 listopada 2006
Malowanie
Dziunia w Niemczech, a ja z Myszą malujemy Dziuni pokój. Już nie mogę się doczekać, jak wróci i zostanie zaskoczona. Dzisiaj chyba zakończymy malowanie. Jutro sprzątanie, montaż nowej lampy sufitowej, kinkietu, karnisza.
10:02, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 listopada 2006
Im gorzej - tym lepiej

Właśnie wyczytałem, że "im gorzej - tym lepiej" w interpretacji takiej, że im więcej spotyka nas problemów, tym bardziej stajemy się kreatywni, by je rozwiązać. Jesteśmy przez to bardziej zaradni, osiągamy nowe cele i mimo, że jest nam gorzej to jesteśmy bardziej zadowoleni i szczęśliwi. W efekcie końcowym jest nam lepiej.     To tyle! Nie wiem, czy się z tym zgodzić, czy nie. Sam mam tak dużo problemów i pomimo wysokiej kreatywności nie radzę sobie z wieloma rzeczami. Ale, może i coś w tym jest...........

11:03, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Sersheim koło Vaihingen
Jutro, 25 listopada 2006 Dziunia wyrusza do Sersheim koło Vaihingen w Niemczech. Jedzie tam na tydzień odwiedzić Nikusia, który był u nas w październiku. Zaplanowane: pieczenie ciasteczek świątecznych, wycieczka do Stuttgartu do Muzem Mercedesa - muzeum otwarte 19. maja 2006. 
środa, 22 listopada 2006
Monachium - München

W dniach 15 - 17 listopada 2006 losy rzuciły mnie do Monachium na targi electronica 2006. Z Polski było aż 6 wystawców !!! Jesteśmy uwstecznieni o jakieś 40 lat. W Polsce 370 km jechałem prawie 7 godzin, a w Niemczech 600 km tylko 6 godzin. Pod Monachium na A9 jest w pewnym momencie 5 pasów ruchu w jednym kierunku. A u nas? Między Brzegiem a Namysłowem jest tylko pół drogi i ruch wahadłowy; 30 km jedzie się godzinę i piętnaście minut. Super średnia musi wyjść - lepiej nie liczę.

Zakupy zrobiłem pod Dreznem w Elbe Park - takie malutkie centrum handlowe: 60 różnej wielkości sklepów i marketów, 4500 miejsc do parkowania, gastronomia, kina, itd. Ot sobie Szwabingi stworzyli Paradise. Więcej szczegółów na stronie: www.elbe-park-dresden.de

piątek, 10 listopada 2006
Jedziemy

Dzisiaj jedziemy na poligon doświadczalny 3M. Najważniejsze, żeby jutro i pojutrze była pogoda.

Jedziemy sami! Robaczywi zostają w domu. Ale będzie fajnie.

Archiwum