Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
poniedziałek, 25 września 2006
Sprężyny
Dzisiaj Smokowi rozciągnięto sprężyny, przez co jest o 20 cm. wyższy. Już dawno należało to zrobić. Koszt 40 zł. a komfort jazdy zdecydowanie lepszy.
22:15, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Most na rzece Kwai

W sobotę, 23 września 2006 wspólnie z Sąsiadem zerwaliśmy deski z mostu i nabiliśmy nowe. Dodatkowo poprawiono stopnie. W ten sposób przywrócono połączenie z Szarbskiem i Dąbrówką. Prace trwały 7 godzin. Most w obecnym kształcie powstał w 1999 roku. Poprzedni most, który znajdował się w tym miejscu został porwany przez dużą wodę w lipcu 1999 roku.

Wygląd mostu przed remontem:

       

Wygląd mostu po remoncie:

piątek, 22 września 2006
N A R E S Z C I E !!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj o godzinie 10.23 zadzwoniono do mnie z firmy Słuch z informacją, że zdecydowali się na mnie i od 01 października 2006 jestem przyjęty do pracy. Wspaniała informacja, wielka radość i nowy entuzjazm. Powiadomiłem Myszkę, a ona dalej obdzwoniła, kogo tylko się dało. Dzisiaj muszę się upić. Kupiłem 1 kg. cytryn i będzie cytrynówka.
czwartek, 21 września 2006
Tylny most w Polonezie
Wymiana tylnego mostu w Polonezie kosztuje 100 zł - robocizna. Dla dwóch facetów jest to zajęcie na 3 godziny, o ile wszystko idzie gładko. Wczoraj współuczestniczyłem w takiej akcji. Bardzo ciężka robota.
12:34, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Czekam

Czekam od wtorku na odpowiedź w sprawie pracy. Bardzo mi się dłuży - mają zadzwonić do piątku. Ciekawe? W trakcie spotkania usłyszałem, że właśnie ktoś taki jest im potrzebny - nawet mam zbyt wysokie kwalifikacje na to stanowisko. No zobaczymy!

 
1 , 2
Archiwum