Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
piątek, 28 sierpnia 2015
susza

Właśnie dojechaliśmy na weekend na poligon 3M. W lesie wszystko wysuszone na wiór. Surmie jakoś dały radę i nadal mają zielone liście. Natychmiast po przyjeździe podlałem je obficie. Najbardziej ucieszone z przyjazdu są koty. Jutro zrobię fotki. :-) 

19:34, xylonyt
Link Komentarze (1) »
środa, 19 sierpnia 2015
Bóg sam wybiera czas

Byliśmy z Myszą na pogrzebie Mateusza, który zmarł 13 sierpnia 2015. Miał 24 lata. Jest nam niezmiernie smutno. Nie ma takich słów, którymi dałoby się opisać rozpacz rodziców. Iwonko i Andrzeju! Jesteśmy z Wami!

wtorek, 18 sierpnia 2015
facebook to jednak porażka !!!

Mam filmik z wesela Dziuni i bezskutecznie próbuję dodać go do zasobów facebooka. Cały czas mam komunikat o naruszeniu praw autorskich. Chcą ode mnie jakiegoś podpisu elektronicznego, numeru telefonu i obwodu klatki piersiowej. To jest jakieś chore chyba!!! Już przez moment zastanawiałem się nad likwidacją tego konta/... Popaprańcy!!!!!!

01:58, xylonyt
Link Komentarze (4) »
piątek, 07 sierpnia 2015
prywatny Wiewiór

wiewir_2015

 

wtorek, 04 sierpnia 2015
rodzinnie & wspomnieniowo

W ostatni weekend (30-07-2015 : 01-08-2015) pojechaliśmy na poligon doświadczalny 3M, a razem z nami Basia. W sobotę dojechała Chemia, a wieczorem po zakończonym obozie sportowym dołączył także małyR. Omówiliśmy wszystkie problemy związane z Michałkiem. To w sumie dziwna postać, człowiek o dwóch odmiennych życiach. Basia znała Go zupełnie innego niż my. Niektóre zachowania nie miały wcześniej miejsca, a inne nie wydarzyły się, gdy był z nami. Jest natomiast pewne, że lubił kobiety (wiek nie miał znaczenia). Przyłapany na zdradzie nazywał to bagatelnym "nietaktem". Jego Ślubna nie za wiele takich wpadek była w stanie tolerować i na kilka lat przed dniem zero doszło do Ich rozwodu. Generalnie postać zasługuje na taką samą ilość plusów i minusów. Nie potrafię ocenić tego jednoznacznie.

15:59, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Archiwum