Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Czwórka w Lotto
Mysz oznajmiła, że jedzie dzisiaj do Ikei. Szczęśliwa, że nadszedł wreszcie zapowiadany od jakiegoś czasu nowy katalog. Próbowałem oponować temu pomysłowi, ale nie zdążyłem. Nie miałem żadnego argumentu by zatrzymać Mysz, bo właśnie się dowiedziała, że w sobotnim losowaniu Lotto - kiedy to spodziewano się w puli piętnastu milionów - szczęśliwie skreśliła czwórkę i ma 219 złotych. Wspólnie z Dziunią pojechały Szerszeniem na shopping do Portu Łódź.
16:55, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 sierpnia 2010
Śnieżka 1602 m npm
  • Mieliśmy iść na Śnieżkę, ale ze względu na silny wiatr nie działa kolejka linowa...
  • No widzisz jak to dobrze, że wieje wiatr.
  • Tak więc chyba pójdziemy do muzeum zabawek.
  • Skoro jest ładna pogoda to dawaj naprzód zdobywać góry! Czekam na mms'a ze szczytu.
remont
Mysz wrzuciła w poniedziałek granat do pokoju Dziuni, która od soboty jest w Karkonoszach. Cały dzień zajęło wynoszenie rzeczy i odgruzowywanie pomieszczenia. Wybuch był tak silny, że szafa z ubraniami wylądowała w piwnicy (z czego Helpomene nie do końca była zadowolona!). Od wtorku skrobanka ścian i odrywanie kasetonów z sufitu). Przedwczoraj rozpocząłem gipsowanie - położyłem pierwszą warstwę. Druga wczoraj. Tynk akrylowy, farba Dulux i mazidło podkładowe kupione. Jeszcze panele. Układanie przewidziano na 2 - 3 września 2010, więc do tego czasu ściany i sufit muszą być skończone. Dzisiaj kupiliśmy łóżko, dwie szafki i żyrandol. Jeszcze szafa. Oby tylko miedzi nie zabrakło!.
18:51, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 sierpnia 2010
2100 km.
Tuż przed domem minąłem dwutysięczny setny kilometr roku 2010.
Error w bloxie - Blox w errorze
Error w Blox.pl! Wczoraj coś się wywróciło na plecy i blox przestał działać. Dzisiaj znowu przez pół dnia nie działały serwery blox'a. Jakoś jednak nigdzie żadnej wzmianki na ten temat. To chyba nie wstyd powiedzieć oficjalnie, że to i to się stało i że potrzeba pół dnia, żeby wszystko wróciło do normy. A gdzie mirrory z kopiami zapasowymi? Oj przestaje mi się to podobać. Zamiast eksperymentować na blogowiczach dodając w nieskończoność nowe funkcje, kody html i bóg wie co jeszcze, pozwolilibyście blogować na prostym narzędziu. A tu z każdym dniem coraz trudniej! Dasz wiarę? W mordę jeżyka!
17:26, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Archiwum