Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
czwartek, 30 lipca 2015
remont piwnic

Wreszcie i na piwnicę nadszedł czas. Rozpoczęliśmy prace remontowe w piwnicy. Benny skuł stare sypiące się tynki wapienne. Ja wyrwałem stare spróchniałe okienko. Nowe kupione - będę montował w najbliższych dniach. Benny już wytynkował to pomieszczenie, ale jeszcze nie wyschło. Jak wyschnie damy trochę gładzi, zagruntujemy i będzie malowanko. Prace już wkrótce.

Skończymy piwnice numer 2 i trzeba jeszcze odświeżyć piwnice nr 3, gdzie znajdują się regały z przetworami i inne gzory gospodarczo - kuchenne oraz - od niedawna - regalik z leżakującymi winami A&M.

21:05, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
pożar Coko Werku

Pan Bóg jest  sędzią sprawiedliwym! On za dobre wynagradza, a za złe karze. Tak było i teraz.

poar_Coko2

27 lipca 2015 roku przestały istnieć zakłady Coko Werku w Łodzi. Spłonęły hale produkcyjne i magazynowe. Ogień powstał w lakierni. Budowla zawaliła się. Biedni ludzie, którzy tam pracowali. Bardzo im współczuję.

21:03, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 lipca 2015
bezbałtykowo

W tym roku na sam początek lata przypadła doniosła chwila w życiu Dziuni. Trzeba było wszystkie siły i środki skierować na przygotowanie imprezy.  Mój trzytygodniowy urlop miał cztery etapy. Pierwszy to przygotowania do ślubu i wesela. Drugi - uroczystość konkordatowa, wesele, poprawiny i poprawiny poprawin. Trzecia objęła sprzątanie i likwidację. Czwarta to trochę wypoczynku. 

W tym roku niestety bez Bałtyku. Powodem są: brak kasy, urlopu i Szczypiorka, który od 01 lipca 2015 roku pracuje na umowę o pracę w banku :)  Może w przyszłym roku wszystko ułoży się inaczej i znów pojadę na plażę....

DSCF6208a

18:18, xylonyt
Link Komentarze (1) »
środa, 15 lipca 2015
1400 km.

Dzisiaj na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej, jadąc w kierunku pierwszym, minąłem tysiąc czterysetny kilometr 2015 roku. Tegoroczny brak operacji Bałtyk powoduję, że plan 4k jest całkowicie zaniedbany.

Archiwum