Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
niedziela, 28 lipca 2013
8 godzin

Do początku operacji Bałtyk 2013 pozostało tylko 8 godzin. Jesteśmy spakowani w 80%. Troszkę czynności zostało na jutro. Pogoda żyleta! Ciekawe swoją drogą, jak długo wytrzyma? Te upały wcale mi nie przeszkadzają - zawsze można zamoczyć się w morskiej wodzie. Niech tak będzie! Start 7:00. Lądujemy we Władysławowie!

Bałtyk 2013

wtorek, 23 lipca 2013
wyjazdowy amok

Ostatnie trzy dni przede mną. Środa, czwartek i piątek. Później jedziemy z Myszą na poligon doświadczalny 3M. Wracam w niedzielę, a w poniedziałek.... wyjazd nad morze. Wreszcie ten wymarzony i długo oczekiwany wyjazd. Dziś ze Szczypiorkiem ustaliliśmy harmonogram przygotowań. Co trzeba kupić, co trzeba zrobić, co spakować, co zabrać? Smok musi przejść porządne sprzątanie! Później trzeba go zmienić w campingowóz i poupychać wszystkie rzeczy! Przypiąć rowery, spakować butlę i palnik, kawę i czajnik. Zabrać poduszki, kołdry, poszewki; konserwy, mapy, piwa dwie zgrzewki. Taki jakiś rym mi się tu udało wywołać nawet. Ogólnie mamy Reisenfieber czyli wyjazdowy amok. Przynajmniej ja to przeżywam bardzo. Jutro w Roweromaniaku muszę kupić chociażby 2 dętki i kilka łatek (to ze względu na Szczypiorka, który od zawsze ma pecha i permanentnie łapie gumy). No i jeszcze sprawa pogody: Niechby było tak, że jak ma padać to w nocy, a w dzień to sobie świeci słoneczko! Czasem jakaś chmureczka sobie przemknie i jest dobrze! Trzeba to wyczarować, niech się wszystkie wróżki szykują, bo ma nie padać!

przedsiębiorczość

Stary piec gazowy centralnego ogrzewania ważył 145 kg. Odwiozłem go na złomowisko łącznie z innymi rzeczami. Do portfela przybyło 141 złotych.

niedziela, 21 lipca 2013
7 dni do Operacji

Do początku Operacji Bałtyk 2013  pozostało 7 dni.

wtorek, 16 lipca 2013
boróweczki 2013
 

 

 
1 , 2 , 3
Archiwum