Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
czwartek, 31 lipca 2008
sześć szwów

Prawie godzinę wcześniej powrócił Szczypiorek ze swojego obozu paintballowego i quadowego z elementami survivalu. Obejrzałem właśnie jego ranę na prawej stopie na pięcie - sześć szwów. Wygląda nieciekawie. Szczypiorek twierdzi jednak, że go nie boli i wszystko jest w porządku. To dobrze. Rana to skutek kraksy na quadzie.

20:26, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 lipca 2008
ciekawe rozwiązanie

Bardzo ciekawe rozwiązanie komunikacyjne!

Czy ma coś wspólnego z prawicą?


ps. zdjęcie zrobiła Dorotka - dziękuję!

letni żar

Xylonytowy kupon Lotto

Spłynął na nas – Polaków – letni żar, który dodatkowo potęguje kumulacja w Totolotku wynosząca aż 35 milionów złotych. Od soboty mamy w cieniu powyżej 30°C, a wczoraj nawet odczytałem 36°C. Nie wyobrażam sobie, co dzieje się na słońcu. Tam temperatura dochodzi z pewnością do +50°C. Atmosferę podgrzewa duża pula na wygrane w Dużym Lotku Totalizatora Sportowego. Przez ostatnie sześć losowań nie było szóstki i stąd ta suma pieniędzy. Nawet Xylonyt uległ sile tej kwoty: 35.000.000,00 zł. Puściłem trzy zakłady proste dla siebie, jeden dla Myszy i jeden dla Iwonki (liczby nadeszły sms-em). Losowanie odbędzie się dzisiaj wieczorem. Trzymajmy kciuki, bo gdyby tak szczęście się uśmiechnęło…

21:07, xylonyt
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 28 lipca 2008
1100 km.
Tuż przed dojechaniem do pracy, na ulicy Kilińskiego, przejechałem przez tysięczny setny kilometr roku 2008.
obnażone ciała

Mysz miała imieniny - w tym roku wypadły w sobotę, więc i impreza była dokładnie na czas. Wiązanka imieninowa jak zawsze z róż, choć w ubiegłym roku była ładniejsza.

Imieninowe róże Myszki

Weekend był przecudowny. Większość czasu spędziliśmy na leżakach w rzece, wystawiając słońcu swe obnażone ciała na smaganie żarem. W moim przypadku zakończyło się źle - troszkę przesadziłem i mam zbyt spieczone uda i plecy. Pomijam fakt, że zaraz zlezie skóra i będę wyglądał jak jaszczur. Na obecną chwilę wszystko piecze i szczypie.

16:49, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Archiwum