Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
niedziela, 21 czerwca 2015
23 dni

Tyle mam laby, ile uda mi się wziąć urlopu. W tym roku pełne trzy tygodnie plus sobota i niedziela z tygodnia poprzedzającego. Łącznie więc 23 dni. Bardzo się cieszę. Tak naprawdę to urlop zaczynam od jutra, ale czuję że jestem na nim już od wczoraj. I choć w tym roku czas wzięcia urlopu wymusiła ważna chwila życia, to i tak się cieszę!. Już za 6 dni, w nadchodzącą sobotę wielka uroczystość w A-Team'ie. Dziunia opuści rodzinne kąty, by wspólnie ze swoim mężem dzielić radości i smutki, by trwać razem na dobre i na złe. Wszystkiego Najlepszego!

20:25, xylonyt
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 15 czerwca 2015
dwa wieczory

Oba ważne! Jeden ważniejszy od drugiego. Nie wiem, który był jeden, a który drugi. Ja zamieniłem Galopka w autobus i wraz z przyczepą zawiozłem 6 dziewczyn  na poligon doświadczalny 3M. W tym samym czasie gdzieś za Zgierzem, obok Emilii rozgorzała wojna na kolorowe kule z farbą. Potem był grill i morze alkoholu. Tak własnie chłopcy żegnali Bennego z jego stanem (kawalerskim). A gdy dziewczyny nad Pilicą prowadziły Quiz panieński, z tortu wyskoczyła niespodzianka okazałego męskiego monstra. [Tort był przepyszny!] Wszystko fajnie i extra. Tylko czasu za mało i strasznie napięty harmonogram imprezy. Panowie już tak się czasem nie przejęli i wrócili z kilkugodzinnym opóźnieniem. Przyszły Pan Młody usnął był wieczorem snem mocnym, znużony wszechobecnymi promilami....

22:11, xylonyt
Link Komentarze (1) »
wtorek, 09 czerwca 2015
tiry przybrane balonikami
  • Jak wracałam w sobotę z pracy, to w szpalerze stały tiry przybrane balonikami.
  • To pewnie jakiś Tirowiec się żenił?
  • Albo jakaś Tirówka wpadła!

Tiry na tory!          

Tirówki na perony!

wtorek, 02 czerwca 2015
jest nowy kierowca

Z przyjemnością i ogromną dumą własną zawiadamiam wszechświat, że Szczypiorek zdał dzisiaj egzamin na prawo jazdy (kategorii B). Gratulacje Synu!

22:27, xylonyt
Link Komentarze (2) »
Archiwum