Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
poniedziałek, 30 czerwca 2014
6 dni do Operacji Bałtyk 2014

Jeszcze 6 dni do początku Operacji Bałtyk 2014. Niektórzy złośliwcy nadają newsy, że będzie brzydka pogoda, będzie deszczowo i cała operacja legnie w gruzach. Czy to z zazdrości? Ja osobistycznie jestem dumny, bo nie ma takiej miejscowości nadmorskiej, żeby mnie (Szczypiorka) w niej nie było! Przeglądaliśmy kamery internetowe nad morzem: Niechorze, Rewal, Dębki, Jastarnia, Hel, Chałupy, ....., Jurata - wszędzie są kamery i wszędzie tam byliśmy!

piątek, 27 czerwca 2014
mamy nowego magistra

Gratulacje Córeczko!

średnia 4,92 za całe studia

15:41, xylonyt
Link Komentarze (1) »
wtorek, 24 czerwca 2014
roweryzacja na 24-06-2014

roweryzacja

poniedziałek, 02 czerwca 2014
Nie kupujcie produktów marki Electrolux

Dokładnie tydzień temu w Euro AGD w Łodzi kupiła Mysz wolnostojącą kuchnię elektryczną Electrolux z blatem grzewczym i piekarnikiem. Wydawać by się mogło, że ta szwedzka firma z blisko stuletnim doświadczeniem w branży AGD, jaką (nie)zaprzeczalnie jest Electrolux, nie wypuści ze swej manufaktury bubla! A jednak! Takiego brakoróbstwa jak żyję nie widziałem i mam nadzieję, że już nie zobaczę. Przede wszystkim w sklepie tylko katalog, więc produkt nie do dotknięcia, ale jakoś to przeżyliśmy. Następnego dnia odbiór. Wszystko gotowe. Kredyt odpalony. Wszyscy szczęśliwi. Do czasu jednak! Po wtaszczeniu kuchni do domu i podłączeniu do instalacji 230V (dokonał pan Zygmunt - doświadczony elektryk) okazało się, że..... działa tylko piekarnik. To i tak nie najgorzej - zawsze można by sobie w nim coś upitrasić. Nowa, nowiusieńka kuchnia okazała się fabrycznie uszkodzona i niesprawna. Odłączyliśmy ją od instalacji. Po zapakowaniu w folie i styropiany znieśliśmy tą kupę złomu do samochodu, by w środę odwieźć ten "wspaniały produkt" do sklepu. Jestem bardzo zawiedziony tym zdarzeniem i całkowicie zmieniłem zdanie o tej marce. Czy w tej fabryce nie ma kontroli jakości? Co to za wykonanie? Czy te kuchnie składają w Bangladeszu?


ps. w środę pojechaliśmy do M1 i tam w Media Markcie kupiliśmy Amicę czteropalnikową z dziesięciofunkcyjnym piekarnikiem. Od piątku Mysz testuje różne opcje i możliwości: była zapiekanka jedna, zapiekanka druga, kurczak z rożna i zapiekane ziemniaki. Szczypiorek też coś wyczarował w piekarniku z kurczaka z pieczarkami. Morał jest taki, że trzeba jednak wierzyć polskim produktom i ich producentom.

19:46, xylonyt
Link Komentarze (1) »
1400 km.

Wczoraj w czasie powrotu z żółtej budki minąłem tysiąc czterysetny kilometr 2014 roku.

 
1 , 2
Archiwum