Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
poniedziałek, 30 czerwca 2008
plan urlopów

Otrzymałem polecenie od mojego pana kadrowego, żeby zaplanować urlop wypoczynkowy '2008, bo nie ma mnie w planie urlopów. Poprosiłem istniejący plan, by w luki kiedy wszyscy są w fabryce, zaprogramować swoją nieobecność. No i fajnie się złożyło, bo przyszły tydzień był wolny. Poinformowałem już Szczypiorka, że mam cały tydzień wolne. Jedziemy na poligon doświadczalny. Mamy tam rowery, więc planujemy jakieś wycieczki. Może za rzekę? A może do Sulejowa i powrót przez Szarbsko? Żeby tylko żarówka nie zdechła. Będzie fajnie.

worki
  • Wstań proszę z pufy, sięgnę i włożę worek.
  • To już z Tobą aż tak źle?
  • ...mhm... ?
  • Wydawało mi się, że wkłada się coś innego!
niedziela, 29 czerwca 2008
KOCHANI TORREADORZY

Hiszpania jest zwycięzcą Mistrzostw EURO 2008. W finałowym meczu pokonała Niemców 1:0. Dobrze się stało, bo niemiaszki pozwieszali swe nochale i nie będą się obnosić! Gratulacje! Viva Espania!

23:27, xylonyt
Link Komentarze (1) »
czwartek, 26 czerwca 2008
pierwsze borówki

Już są pierwsze mniam-niusiowe borówki '2008.

Smacznego !!

środa, 25 czerwca 2008
debile i urzędasy

Polska to niestety państwo debili i urzędasów. Obecnie jesteśmy na etapie intensywnej walki o ochronę środowiska. Walka ta przejawia się między innymi w tym, że bułeczki, chleb, truskawki, ziemniaki, i inne towary po prostu wrzucamy luzem do wózka, a później do bagażnika samochodu, bo w całym Lidlu nie ma ani jednej torebki. Zamysł był taki, że nie pakować w torebki foliowe, bo te rozkładają się w śmieciach dziesiątki tysięcy lat. Super idea, ale dajcie jakieś inne: szmaciane, papierowe lub sznurkowe, żebyśmy mogli godnie zrobić zakupy. 


Wątek drugi: zmiana adresu właściciela pojazdu w dowodzie rejestracyjnym wiąże się z koniecznością dostarczenia właściwemu urzędnikowi czystych tablic rejestracyjnych. Oczywiście trzeba je wcześniej zdemontować! W tym czasie auto stoi na parkingu bez tablic. Cała operacja tylko po to, by urzędas nakleił nalepkę z hologramem na nalepkę z hologramem. Niby proste, ale czemu ktoś z urzędu nie może pójść i nakleić ją na tablicę zamontowaną na pojeździe? Bądźmy traktowani godnie – jesteśmy przecież we własnym kraju.
wnioski: 1. Klienci Lidla dzielą się na tych, którzy czekają do kasy i na tych którzy będą do niej czekać. Ja byłem dzisiaj wśród tych pierwszych. Korzystałem wprawdzie z dzwonka przed taśmą („jeżeli jesteś przed niebieską linią – DZWOŃ!”), ale wydzwoniłem przyśpieszenie dla innych. 2. Kiedyś nie można było chodzić do kościoła, teraz trzeba. W Polsce zawsze wszystko było w skrajności. 3, W końcu stanęliśmy nad przepaścią, a teraz zrobimy wieeelki krok naprzód.

16:59, xylonyt
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Archiwum