Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
czwartek, 17 maja 2012
1000 km.

Tuż przed pętlą na Kurczakach minąłem tysięczny kilometr 2012 roku. Ćwierć planu 4k wykonane, ale w stosunku do upływającego czasu tegoż roku wynik nie jest jakiś wstrząsający.

22:00, xylonyt , Rower
Link Komentarze (2) »
czwartek, 10 maja 2012
10 różnic


Zdjęcia różnią się dziesięcioma szczegółami - znajdź je!

niedziela, 06 maja 2012
900 km.

Dziewięćsetny kilometr 2012 roku przejechany wczoraj na Rzgowskiej przez Szczypiorka, który moim rowerem pojechał do Rowerowni na Rzgowskiej, żeby odkręcić pedał na lewej korbie. Wcześniej próbowałem dokonać tego samodzielnie, ale tak było zapieczone, że kolejne trzy klucze się połamały, a pedał jak wkręcony - tak tkwił nadal. Akcja zakończyła się wymianą całej korby - gwint się zerwał. Muszę jutro podjechać i uregulować rachunek za tę wymianę.

17:18, xylonyt , Rower
Link Komentarze (1) »
sobota, 05 maja 2012
SZEŚĆ LAT XYLONYTU

urodziny Xylonytu26 kwietnia 2012 xylonytowy blog skończył sześć lat. Według Biblii jest to liczba dni potrzebna Bogu do stworzenia świata: szóstego dnia Bóg stworzył Adama i Ewę. Numerolodzy uznają liczbę 6 za szczęśliwą. Według pitagorejczyków liczba 6 to pierwsza liczba doskonała (nazywana przez nich "małżeństwem", "zdrowiem" i "pięknem"). Dzielniki właściwe liczby 6 to 1, 2 oraz 3. Jako że suma tych liczb jest równa sześć, jest to liczba doskonała. Ja też tak uważam, więc wszystkiego najlepszego...

09:30, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
biało - czerwona

Największego bzika na punkcie swej flagi narodowej mają chyba Amerykanie. Dostrzegam w licznych przekazach łopoczące w tle gwiazdki unii, symbolizujące poszczególne stany. My poziom amerykanizmu mamy znaczący, ale nie w tym aspekcie. Gdy wywiesiłem na poligonie 3M (w tym roku po raz pierwszy) naszą biało - czerwoną zostałem uznany za pokręconego. Komentarz był taki, że chyba mi odbiło.... No to wydaje mi się, że chyba jednak nie! Zwłaszcza 3 Maja, kiedy to przypada rocznica uchwalenia Konstytucji.

1 Maja3 MajaDzień Flagi

Archiwum