Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
środa, 28 kwietnia 2010
jedz dżem - w dżemie siła drzemie

Oj króciuteńka ta majówka w tym roku. Taka sobie majóweczka. Niegdyś dokładało się dwa - trzy dni urlopu i wychodził cały tydzień wolnego. W 2010 ułożyło się to jednak inaczej. 1 Maja w sobotę - źle, bo powinien być w piątek, ale wtedy przepadłby 3 maja, bo byłby w niedzielę. Co tam gdybanie? Jest jak jest i trzeba się z tego cieszyć. Najgorsze, że mój wyjazd na poligon doświadczalny 3M stał pod wielkim znakiem zapytania, a był nawet i taki moment, że wisiał na włosku. Wszystko przez wyjazdową imprezę mobilną Fabryki Spełnionych Marzeń. Padły takie hasła i stwierdzenia, że beze mnie nic się uda i muszę tam być! Masakra! Dasz wiarę? Jakoś jednak inni zdali sobie sprawę, że też w nich drzemie siła i potencjał twórczy i sami będą w stanie zorganizować sobie byt i pobyt. Dzisiaj powiadomiłem Mysz, że na 99,9% jedziemy razem. Niech się szykuje!.

 

18:15, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 kwietnia 2010
mieszkanka koła
Mieszkanka koła to oczywiście szprycha. Jedna szprycha kosztuje pół zyla. Ostatnio przy pokonywaniu toru crossowego, którym jest obecnie nadal Kilińskiego, wjechałem w głęboką wyrwę. Efektem była pęknięta szprycha. Dzisiaj zatrzymałem się na Rzgowskiej przy Dachowej, gdzie nabyłem dwie szprychy (długość 296mm) i będę musiał zaraz iść do garażu w celu wykonania uzupełnień, tak by wszystkie mieszkanki koła były w komplecie.
piesek z Windowsa
 Przeszukiwałem katalogi ze zdjęciami z lat poprzednich. Po wybraniu opcji szukaj pojawia się w lewej dolnej części ekranu miły kundelek z Microsoftu, który podobnie jak Spinacz w Wordzie, czy Excelu, wyprawia niesamowite wygibasy. Mnie najbardziej rozbawiał moment, kiedy następuje prezentacja autoportretu. Zatrzymałem psa w biegu i tak bardzo mi się spodobał, że musiałem go tu zamieścić.
16:56, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 kwietnia 2010
czterolecie Xylonytu

Dzisiaj świętuję czterolecie xylonytowego blogu.

18:56, xylonyt
Link Komentarze (3) »
niedziela, 25 kwietnia 2010
inauguracja grill 2010

15:06, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Archiwum