Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
środa, 30 kwietnia 2008
pojemnik i klucz API

Niegdyś częstym komunikatem była informacja, że "Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie, jeżeli problem będzie się powtarzał skontaktuj się ze sprzedawcą". Obecnie komunikaty też są interesujące. Ostatnio moja drukarka informowała mnie o problemach z pojemnikiem, a przeglądarka internetowa miała kłopoty z kluczem API. Brawo! Dalej tak proszę! Ciekawe, kto formułuje te treści?

21:39, xylonyt
Link Komentarze (3) »
stosowne przeszczepy

Tuż przed równorzędnym skrzyżowaniem o dużym ruchu samochodów i pojazdów szynowych Smok zbuntował się dziś i stracił hamulce. Pękł przewód i cieniutkim strumieniem wyciekał mu płyn hamulcowy. Zaprowadziłem go do Lecznicy dla Smoków, gdzie od razu trafił na stół operacyjny. Chirurg dyżurny dokonał stosownych przeszczepów i po blisko dwu godzinnej operacji (bez narkozy) Smok był jak nowy. Popołudniu kupiłem mu papu, żeby się nie zbuntował gdzieś w trasie i nie stanął z głodu [w piątek jedziemy na poligon3M]. Smoczysko zaskoczyło mnie dzisiaj, ale na szczęście byłem czujny.


ps. Wygonimy nędze z bidą - niechaj sobie z Polski idą!

20:50, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 kwietnia 2008
zrywam z Tobą

Zrywam z Tobą i niech żyje bigos!

18:15, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Xylonyt

17:53, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
samolot ugrzązł w błocie

Łódzkie lotnisko musi być - jak to właśnie donoszą media - doskonale przygotowane do obsługi samolotów, skoro dzisiaj zabrakło pasa i samolot do Anglii ugrzązł przednim kołem w błocie. Lotnisko zostało zamknięte, pasażerów przewieziono autobusem do terminala, skąd jakimś cudem muszą wydostać się za granicę Polski. Dopóki nie usuną zawalidrogi nic innego nie może się tam poruszać - lądowanie i starty wstrzymane! Dobrze, że Iwonn jest już w Irlandii, bo gdyby miała lecieć dzisiaj  nie byłoby to takie proste.

17:50, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
Archiwum