Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
piątek, 30 marca 2018
nowy dowód

Wczoraj odebrałem swój nowy dowód. Obecnie wydają go bezpłatnie, a wniosek o wydanie można złożyć elektronicznie, przez internet. Poprzedni odebrałem 10 lat temu i właśnie 12 marca 2018 jego ważność minęła. 

pracowite 4 dni EOE

Ostatni weekend plus 2 dni urlopu to pracowite 4 dni na p3M. Zaawansowanie prac operacji End Of Eng jest znaczące. W zasadzie widać już przysłowiowe "światełko w tunelu".

22:47, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
sobota, 17 marca 2018
10 lat w FSM

Dziś piękny jubileusz - 10 rocznica zatrudnienia w Fabryce Spełnionych Marzeń. Sporo się zmieniło od tamtej pory, czy na lepsze, czy może na gorsze - ocenę zostawiam historii. Ona najlepiej weryfikuje wszystko. 

15:52, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 marca 2018
niepotrzebny, pełen nadziei wyjazd do Warszawy

Pobudka rano o 4:00 Bardzo zdziwiony Cezar, bo nigdy nie wstajemy tak wcześnie. Kawa, kanapki i wkrótce później odjeżdżamy Fasolą do Warszawy. Mysz w potrzebie operacji łokcia prawej ręki. Wszystko w wielkiej niewiadomej, jedziemy praktycznie w ciemno. Układam misterne plany na kolejne dni i snuję rozważania nad możliwym przebiegiem zabiegu. Zastanawiam się czy wracać do domu, czy czekać. Dziś mam dzień urlopu i jestem do dyspozycji, ale jutro, pojutrze ??? Do Warszawy dojeżdżamy o 6:25 i mamy numerek A004. Rejestracja rozpoczyna pracę od 7mej. Dobrze, że tak wcześnie jesteśmy, bo w sumie od razu idziemy na oddział, później robi się w izbie przyjęć wielki tłok i zamęt. Już o 10:15 wiemy, że to nie to, nie ten adres, nie te możliwości. Nosy zwieszone - wracamy do domu. Jesteśmy nadal w punkcie wyjścia. :(

18:59, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Archiwum