Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
wtorek, 31 marca 2009
kopidoły na start

Zima nareszcie się skończyła. Pierwsi poczuli to drogowcy i masowo chwycili swe łopaty, biorąc się do naprawy nawierzchni polskich dróg. Podróż po kraju staje się przyjemnością. Jedna tylko mała wątpliwość: "Skąd brać nerwy by to wytrzymać? Czy wystarczy cierpliwości?"

20:08, xylonyt
Link Komentarze (3) »
niedziela, 29 marca 2009
Xylonyt w obiektywie

Wczoraj próbowano mnie sfotografować:

no to ja sfotografowałem ich :

14:15, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Śmietana z Włoszczowej

Pierwsze miejsce w Xylonytowie zajmuje śmietana z Włoszczowej - ma najwyższe uznanie u Myszy. W Łodzi dostępna jest niestety tylko w Realu.

13:42, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
tragedia w Świdnicy

Kierowca autobusu z wieloletnim stażem wjechał pod wiadukt, który okazał się za niski. Piętrowy autobus przewoził dzieci. Kierowcę instruował pilot - kobieta (najprawdopodobniej znała drogę, którą pokonuje samochodem osobowym???). Wiele dzieciaków ucierpiało - wina jest bezspornie przypisywana kierowcy. Rozgorzała jednakowoż dyskusja nad oznakowaniem podobnych miejsc w Polsce. Takich wiaduktów, które są dla niskich pojazdów jest wiele. Jeden znak zakazu wjazdu to zbyt mało. Powinno być ich kilka co jakiś metraż, a sam wiadukt pomalowany na rzucający się w oczy kolor. Przed wiaduktem (np. 100 metrów wcześniej) powinna wisieć na tej samej wysokości lekka atrapa mostu. (Takie rozwiązanie zastosowano na krajowej jedynce - Xylonyt fotografował już to roziązanie!)

Na szczęście nikt nie zginął, ale wiele dzieciaków bardzo się nacierpiało w wyniku odniesionych obrażeń, a psychicznie jeszcze przez długi czas cierpieć będą rodziny i ich najbliżsi.

13:28, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
sobota, 28 marca 2009
tylko sex?

Jest rano. Wracam od mojego chłopaka.

  • <mama> I co, jak seks?
  • <ja> Oj, mamo, Ty tylko o jednym... A gdybym Ci powiedziała, że po prostu siedzieliśmy, piliśmy wino, przytulaliśmy się i rozmawialiśmy?
  • <mama> To bym uwierzyła.
  • <ja> Ty to jednak jesteś naiwna...
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9
Archiwum