Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
niedziela, 30 listopada 2008
mam talent
  • Co to za talenty?
  • Ja stawiam na Paulinę - ona ma talent.
  • E tam, moją faworytką jest Klaudia...
  • Chyba jednak wygrają Audiofeels'i!
  • Oni? Szkoda, że ja tam nie pojechałem! Ja mam talent i na pewno bym wygrał.
  • A co takiego potrafisz?
  • Potrafię zdenerwować dowolną osobę w każdej sytuacji.


ps. pierwszą edycję "Mam Talent" wygrał duet Melkart Ball - dwóch trzydziestolatków, którzy od kilkunatu lat trenują gimnastykę siłową. Polaków porwali do oddawania głosów wyćwiczonymi pozami akrobatycznymi (jeden wszedł drugiemu na głowę) - czy to jest talent, czy tylko efekt wielkiej pracy i milionów ćwiczeń?

Moja faworytka Klaudia zajęła drugie miejsce. Podziwiam ją. Ona jest utalentowanym dzieckiem! Ma dopiero 11 lat.

sobota, 29 listopada 2008
Utleniaj i ucz utleniać
Wytwórnia Paliw Stałych pracuje w Xylonytowie pełną parą. Dzisiaj naszykowałem 11 worków, a Szczypiorek pomógł mi ponosić je do kotłowni. Wszystko dzieje się w ramach akcji: "Utleniaj i ucz utleniać".
ps. do końca sezonu grzewczego jeszcze więcej niż 100 dni.
20:28, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 listopada 2008
Już bez mojej faworytki

Taniec z gwiazdami, a dokładniej jego niedzielny finał, będzie już bez mojej faworytki, która niespodziewanie i nieoczekiwanie odpadła w półfinale, zajmując podiumowe trzecie miejsce. Wiadomo, że chodzi tutaj o Martę Żmudę-Trzebiatowską. Cóż? Nigdy nie jest tak, jak bym chciał by było. Trzeba się z tym pogodzić.

 

17:20, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 listopada 2008
refundacja invitro
Mamy kolejny temat zastępczy: refundacja zapłodnienia metodą invitro. Nasz wódz zapowiedział wczoraj, że będzie refundacja, a już dziś rozgorzały dyskusje, komentarze i szereg ważnych ludzi złożyło oświadczenia. Kościół nie akceptuje takiej prokreacji, w kasie państwowej brak środków, a w ogóle to po co komuś pomagać? No i tak bla, bla, bla - zaczęło się gadanie o wszystkim i o niczym. Mamy jakiś czas temat na pierwsze strony gazet.... Żenada!
ps. A przyrost naturalny, który jest mocno osłabiony w Polsce, mógłby wzrosnąć! Jest szansa!
20:03, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 listopada 2008
nowa teoria matematyki

Według naszej Pani minister od zdrowia wszelakiego obniżenie ceny insuliny z 20 na 10 złotych to obniżka o 100%. To jakaś nowa teoria matematyki, którą przedstawiono na konferencji prasowej jako zapowiedź zmian w liście leków refundowanych. W ten sposób Polska rośnie w siłę, a ludzie - chcą, czy nie chcą - żyją dostatniej.

22:54, xylonyt
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Archiwum