Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
czwartek, 30 listopada 2006
Kinkiet
Kinkiet Dziuni zamocowany, ale żarówka dostarczona wraz z nim niestety nie działa. Musiała chyba w czasie transportu ulec uszkodzeniu. Muszę iść do Castoramy z reklamacją.
11:15, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 listopada 2006
Wybory do samorządu.
W niedzielę, 26 listopada 2006 były wybory do samorządu. Wkurzyłem się, bo nie poszło tak jak chciałem. A zresztą, czy to jakaś różnica, że będzie prezytentem XT a nie YR ?! Chyba żadna! A więc dalej.....
10:05, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Malowanie
Dziunia w Niemczech, a ja z Myszą malujemy Dziuni pokój. Już nie mogę się doczekać, jak wróci i zostanie zaskoczona. Dzisiaj chyba zakończymy malowanie. Jutro sprzątanie, montaż nowej lampy sufitowej, kinkietu, karnisza.
10:02, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 listopada 2006
Im gorzej - tym lepiej

Właśnie wyczytałem, że "im gorzej - tym lepiej" w interpretacji takiej, że im więcej spotyka nas problemów, tym bardziej stajemy się kreatywni, by je rozwiązać. Jesteśmy przez to bardziej zaradni, osiągamy nowe cele i mimo, że jest nam gorzej to jesteśmy bardziej zadowoleni i szczęśliwi. W efekcie końcowym jest nam lepiej.     To tyle! Nie wiem, czy się z tym zgodzić, czy nie. Sam mam tak dużo problemów i pomimo wysokiej kreatywności nie radzę sobie z wieloma rzeczami. Ale, może i coś w tym jest...........

11:03, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Sersheim koło Vaihingen
Jutro, 25 listopada 2006 Dziunia wyrusza do Sersheim koło Vaihingen w Niemczech. Jedzie tam na tydzień odwiedzić Nikusia, który był u nas w październiku. Zaplanowane: pieczenie ciasteczek świątecznych, wycieczka do Stuttgartu do Muzem Mercedesa - muzeum otwarte 19. maja 2006. 
 
1 , 2 , 3
Archiwum