Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
czwartek, 28 lutego 2013
300 km.

Wczoraj tuż przy pętli na Kurczakach przejechałem przez trzysetny kilometr roku 2013. Coraz intensywniej myślę o dystansie min. 100 km. jednego dnia. Może Odargowo - Hel w czasie Lata'2013?

18:08, xylonyt , Rower
Link Komentarze (1) »
wtorek, 26 lutego 2013
Wypadek na Kościuszki

Wypadek na Kościuszki

Mercedes wjechał na torowisko i przewrócił się na prawy bok. Nikomu nic się nie stało, ale paraliż komunikacyjny w tym rejonie Łodzi był spory. Xylonyt widział to zdarzenie.

19:00, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Dzień Dinozaura

Jak doniosły dzisiaj media o poranku 26 lutego wszyscy świętujemy Dzień Dinozaura. Przyłączyłem się do tych obchodów, choć w zasadzie sam mam swoje własne święto - dziś są moje imieniny.

18:24, xylonyt
Link Komentarze (1) »
niedziela, 24 lutego 2013
zrozumieć kobietę nie jest łatwo

co myślisz o kobietach?wielu spłonęło

 

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, 

gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

15:20, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 lutego 2013
Szerszeń kontra tramwaj linii 12

Każdemu może się zdarzyć, że na oblodzonej i śliskiej jezdni nie da się zahamować, bo koła stracą tarcie i samochód pojedzie jak sanki. W czwartkowy poranek, kiedy to Dziunia przemieszczała się na uczelnię, nagle przed Szerszeniem pojawił się... tramwaj stojący na przystanku. Trochę to dziwne, że tak nagle się pojawił, ale się pojawił! Próba hamowania zakończyła się wynikiem negatywnym i doszło do bardzo bliskiego spotkania tychże osobników. Biedny Szerszeń nie miał zbyt wielu szans przetrwania z tym kilkutonowym kolosem. Motorniczy nawet nie zauważył zdarzenia i gdyby nie pasażerowie, byłby chyba odjechał. Niestety gapie musieli wywołać sensację - przyjechał nadzór ruchu i spisano protokół zda(e)rzenia. Szerszeń pognieciony lekko na przodzie, ale jeździ. "Co się polepszy, to się popieprzy" - takie powiedzenie chyba najlepiej oddaje tą sytuację. Potrzebny dobry uczciwy blacharz - lakiernik. Będzie dobrze!

08:25, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Archiwum