Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
poniedziałek, 28 lutego 2011
Jaka bajeczka na dobranoc?

Usłyszałem dzisiaj w radiu o niecodziennej pomyłce, która może się zdarzyć każdemu, kto nie aktualizuje danych w książce telefonicznej swojego telefonu. "Dziś będę spała w Twoim łóżku! Jaką bajeczkę chcesz usłyszeć na dobranoc? Nina." - SMS o takiej treści miał być wysłany do jedenastoletniego brata pewnej mieszkanki Olsztyna. Kilkanaście miesięcy wcześniej rodzice kupili mu jednak nowy telefon z innym numerem. Kobieta była mocno zdziwiona, gdy po kilku minutach od wysłania SMS-a skontaktował się z nią jakiś mężczyzna, który był bardzo mocno zainteresowany przesłaną propozycją. Najprawdopodobniej do niego należał już niedgysiejszy numer telefonu jej brata.

17:44, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 lutego 2011
miel i ucz mielić

maszynki

  • Jest mielone?
  • Mieli__my!
czwartek, 24 lutego 2011
PIN do karty

Przed miesiącem poprosiłem o PIN do karty. Uzyskałem wówczas odpowiedź, że nie ma sprawy - jedynie dwadzieścia złotych kosztuje wygenerowanie pinu.... No to podziękowałem pięknie, niech sobie wsadzą ten pin w ....  Dziś dostałem list z Sygma Banku, a w nim pin do karty i zachęta do zakupów w kasach bezobsługowych w Realu. Widać odrazu jak bardzo spadła sprzedaż w marketach sieci. Teraz to niech sobie ten PIN wsadzą do - na przykład - nosa, bo ja już go nie chcę. Piec się ucieszył!

20:28, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 lutego 2011
Wygrana w Mini Lotto

Wygrana w Mini Lotto

Wczorajsze losowanie Mini Lotto przyniosło mi trójeczkę. Muszę odebrać 40 złotych.

17:21, xylonyt
Link Komentarze (4) »
wtorek, 22 lutego 2011
rozliczenie PIT za 2010

Zakończyłem prace nad xylonytowym zeznaniem rocznym za rok 2010. Jestem bardzo zadowolony, bo całkiem extra grosik podlegać będzie zwrotowi. Dziur jest sporo, więc na pewno którąś uda się zasypać. Jutro jadę do Skarbówki w trybie pilnym. Odwiozę także zeznanie Dziuni - ona też dostanie kasiorkę! Hurrrraaaa!

17:49, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Archiwum