Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
środa, 28 lutego 2007
koniec lutego
No i doczekaliśmy końca lutego. Jeszcze kilka godzin i będzie marzec, a tak naprawdę to oczekiwany jest 02-03-2007. Po pierwsze będzie to piątek, a więc początek weekendu, a po drugie na koncie znowu będą pieniążki. Zrobimy zakupy, pooddajemy długi.
08:07, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 lutego 2007
kamera Bodø

Oh! Już dawno nie zaglądałem do Bodø w Norwegii. Dzisiaj jest tam słonecznie, leży trochę śniegu, temperatura 0°C    :)

10:01, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Testament Psa
Dałem Szczypiorkowi kasę i poszedł wraz ze szkołą do teatru na "Testament Psa". Choć nie stracza na wszystko, to jednak uważam, że do teatru powinien był iść. Sam Szczypiorek stwierdził, że dawno nie był w teatrze, a wszyscy z jego klasy idą. Nie mogłem więc postąpić inaczej.
09:51, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
zaczep przyczepy

Wczoraj wymieniono zaczep przyczepy. Stary był już mocno wysłużony i mogło dojść do wypięcia się przyczepy w czasie jazdy. Aż strach pomyśleć, czym mogłoby się to skończyć. Zaczep i wymiana to prezent na moje imieniny od Jasia. Bardzo serdecznie dziękuję.

07:08, xylonyt
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 26 lutego 2007
moje imieniny

Dzisiaj mam imieniny. Szczypiorek i Dziunia złożyli mi życzenia przygotowując kawkę i śniadanko. Dzielne skrzaty wstały tak wcześnie i wszystko naszykowały. Mysz ma Hexenschuß i od dwóch dni nie bardzo może ruszać głową. Mam nadzieję, że to wkrótce minie.

07:18, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Archiwum