Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
wtorek, 30 stycznia 2007
SESJA

Znalazłem na innym blogu wyjaśnienie skrótu SESJA:

SESJA -

- SYSTEM ELIMINACJI STUDENTÓW JEST AKTYWNY

[ciekawe, czy Brutus o tym wie???]

14:06, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
Tramwaj
Dziś do pracy przyjechałem tramwajem. A to wszystko po to, żeby nie mieć problemu, co zrobić z samochodem. Tramwaj jedzie tutaj 22 minuty. Do tramwaju idzie się 6 minut, a z przystanku na Kilińskiego 4 minuty. Cała podróż zajmuje więc 32 minuty i kosztuje 2zł 40gr. W tramwaju słuchałem sobie radia z Nokii 5510, którą odkurzyłem po długim okresie nieużywania. Naładowałem sobie swoich piosenek. Zaraz po pracy jadę do bazy 3M. Pada śnieg, zapowiadają następny - będzie fajnie. [Sądzę, że Mysz się ucieszy z mojego przyjazdu.]
07:04, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 stycznia 2007
URLOP
Udało się - mam urlop od środy do piątku. Już jutro o 15.40 wyruszam na południe do bazy 3M.
koniec zimy?

Weekend bardzo piękny. Był kulig. Spacer po śniegu. Szczególnie ładnie było w sobotę. Słońce. Wczoraj wieczorem ociepliło się jednak, zaczął padać deszcz i deszcz ze śniegiem - wszystko się topi. Czy to już koniec zimy?

Niutki zostali na wsi na cały tydzień na ferie. Ale mają fajnie. Ja planuję jutro do nich dojechać. Idę zaraz dowiedzieć się o urlop na trzy dni.

piątek, 26 stycznia 2007
Netia i pakiet socjalny

Od zgłoszenia zamówienia internetu minęły dwa dni i jakoś nic się nie wydarza. Ciekawe to bardzo. Po wypełnieniu formularza na stronie www Netii komunikat był taki:

"Kilka najbliższych dni" to może być nawet dziewięć, a więc siedzę spokojnie i czekam. Gdy w najbliższych dniach (powiedzmy jeszcze pięciu) nic się nie wydarzy, zadzwonię do nich.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10
Archiwum