Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
poniedziałek, 12 listopada 2018
koła zimowe założone

Nie wiem, czy nie za wcześnie, ale 30 października 2018 założyłem koła zimowe do Fasoli. Wcześniej je wyważyłem na Rzgowskiej przy białym kościele.

Teraz w sobotę w drodze na p3M termometr na zewnętrznej pokazywał tylko +1°C, więc chyba ok.

22:02, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 listopada 2018
urlop w listopadzie ?

Urlop w listopadzie? Jak najbardziej tak! Dni są krótkie, słońce świeci zdechle, a po zmianie czasu na zimowy człowiek obłąkany taki chodzi. Oto główne powody urlopu w listopadzie. Dwa tygodnie plus weekendy to kilkanaście dni łącznie. Jeszcze dodatkowo 12 listopada zrobili dniem wolnym - to mam łącznie 17 dni laby. Dzień jak codzień. Byliśmy 5 dni na p3M. Nawet ciepło i przyjemnie. 01 listopada nazbieraliśmy 15kg opieniek i 3/4 koszyka podgrzybków. No to Mysz to przetworzyła na marynaty, suszki i mrożonki. Ogólne lenistwo mnie ogarnęło. W niedzielę setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Oznacza to, że sto lat temu odzyskaliśmy niepodległość. Nie oznacza to jednak, że od tamtego dnia Polska była niepodległa. 

setna rocznica

wtorek, 23 października 2018
najazdy garażowe

Odebrałem najazdy, które wykonał mi Pan Maryś. Zapłaciłem stówkę. Jestem bardzo zadowolony. O takim czymś rozmyślałem zawsze. W kolejne poprzednie soboty zabiteksowałem Tuptusia, myjąc go wcześniej myjką ciśnieniową od spodu. Robota bardzo ciężka i trudna zarazem, ale kilka stówek pozostało w kieszeni, a auto zabezpieczone przed zimą. W nadchodzącą sobotę na najazdy uda się Fasola.

najazd garażowy

11:53, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 października 2018
Przeziębienie

Dopadła mnie jakaś zaraza. Mam suchy kaszel i całkowicie zapchany nos. Mimo środka nocy zrobiłem sobie gorącą herbatę. Miodu nie ma, a szkoda bo na przeziębienie przydałby się. 

03:05, xylonyt
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 października 2018
Wieści

Żadna wieść nas nie przegoni,

Dziś urodził się Antoni.

To mój Wnuk jedyny przecież !

Witaj Mały w wielkim świecie. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 522
Archiwum