Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
Blog > Komentarze do wpisu
Mario's Pizzeria w Rowach

W miejscu dawnej restauracji Chłopska w Rowach jest teraz pizzeria Mario's lub jak kto woli >U Mario<. Trafiliśmy tam, gdyż bardzo chciało nam się pić. Zamówione półlitrowe piwo browaru Lech miało wprawdzie kosmiczną cenę, ale daliśmy temu przyzwolenie ze względu na wakacyjne szaleństwa. Zjedliśmy tam prawdziwą włoską capriciozę. Zamówiliśmy dużą, kucharz pokroił ją na osiem kawałków. Ledwo daliśmy radę.

Innym razem (mając już dobre zdanie o lokalu) zamówiliśmy sobie na obiad: schabowego z ziemniakami i surówką (dla mnie) i tagiatellę w czerwonym winie z krewetkami (dla Myszy). Bardzo smaczne, świeże, bo przygotowane tuż przed podaniem. Musieliśmy zresztą czekać dosyć długo na nasze potrawy. Rozumiemy to, bo Włosi nigdy nigdzie się nie śpieszą, a posiłek to ma być celebra dla żołądka i ducha, a nie wyścigi jakieś.

schabowy w Rowach tagiatella w Rowach

No i pożegnalne naleśniki w kolejny obiad. Mysz zamówiła z dorszem i szpinakiem, ja natomiast poprosiłem o kawałki kurczaka w sosie pieczarkowym. Wzięliśmy nie zasmażane i to był nasz błąd. Zasmażane na pewno byłyby chrupiące, a nasze takie miękkie. Mój farsz wyśmienity. Mysz też zadowolona. Do zamówionych naleśników porcja surówki z białej kapusty - świeża i smaczna.

naleśnik   naleśnik 

Lokal godny polecenia. Smacznego!.

piątek, 07 lipca 2017, xylonyt

Polecane wpisy

  • imię Wnuka jest już znane

     Aniołek jest malusi. To i imię mieć On musi. Nic się wcześniej nie wydusi.

  • Dzień Chodzenia po Drabinie

    Niecne plany mamy na nadchodzący weekend: Gdy tylko Mysz skończy pracę wsiadamy do Fasoli i mkniemy na poligon 3M. Jestem bardzo happy, zwłaszcza że zostaniemy

  • pożegnanie Nutki

    Nutka, Nutus, Nutella, Nutorino - gdy nastała u nas była maciupeńka. Odebraliśmy ją za przysłowiową złotówkę na Kossaka. Było to 03 grudnia 2003 roku. W domu,

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: