Nie ma szaro¶ci! Jest tylko białe i czarne!
Blog > Komentarze do wpisu
Majówka 2017

Zimno jak na koniec kwietnia bardzo. Rano w Aligatorni tylko +4°C na zewnętrznej. To i tak nie najgorzej, bo w rejonie Wałbrzycha napadało w nocy sporo ¶niegu. "Miał być grill, a będzie kulig" - tak informował rano portal TVN Meteo. Mysz pracuje dzi¶ do 20:00. Ja do 24:00. Jutro natomiast zaczynamy xylonytow± majówkę 2017. Cały tydzień w lesie! Bez nikogo i tylko z kotami. Być może B±czek po raz pierwszy wyjdzie do lasu na rekonesans.

Takie majówki ze ¶niegiem to żadna nowo¶ć. Jeszcze za dawnych czasów, kiedy to byłem młody i piękny (tak mniej więcej 1986 rok) tuż przed pochodem 1 Majowym napadało sporo ¶niegu. Żadna to sensacja, gdy sze¶ć lat temu, 4 maja wszystko stało w okowach lodu i ¶niegu. Sytuacja była skrajnie trudna. ¦wiadcz± o tym fotki: 

Maj 2011

Taki jeszcze niuans jeden. Dzi¶, wg pierwotnych planów mieli¶my mijać Wiedeń w drodze do Toskanii, a według wtórnych przymiarek niniejsza sobota miała być pierwszym dniem naszego pobytu w Zamku Łeba. Pierwsze i drugie odwołano jaki¶ czas temu. Czy to kolejny odcinek Oszukać Przeznaczenie?

sobota, 29 kwietnia 2017, xylonyt

Polecane wpisy

  • Dwa lata i jest nowy kot

    Dzi¶ mijaj± dwa lata od ¶mierci Boossika. 18 czerwca 2016 była sobota. Byli¶my wtedy w lesie na wsi. Po porannym ki¶lu koty (Booss & Baltazar) wyszły na zew

  • Żegnaj Cezarze - Epitafium dla Ciebie

    Już niczego się nie boisz Tak jak bałe¶ się codziennie. Choć mi przed oczami stoisz Kocham ¶nupę Tw± niezmiennie. Już miseczka Twoja pusta I chrupeczki niepotrz

  • Cezar za Tęczowym Mostem

    Małe, chore serduszko nie dało rady.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: