Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
Blog > Komentarze do wpisu
podziękowanie

Rzadko się zdarza, że poszukiwanie pracowników przez zakład pracy kończy się powiadomieniem wszystkich kandydatów o zakończeniu rekrutacji. W ubiegłym tygodniu otrzymałem podziękowanie za złożenie oferty pracy. To miłe, choć zadowolenia nie przyniosło wcale.

poniedziałek, 18 lutego 2008, xylonyt

Polecane wpisy

  • warszawska zsyłka

    Zesłany zostałem do Warszawy, do Centrali! Żeby Szanownemu Państwu dobrze zrobić, knoty usunąć i posprzątać. Lata całe tkwiło towarzystwo wśród zaniedbań i bała

  • doświadczenie zawodowe

  • nie zamierzam umrzeć

    Napisałem swego czasu obszernego maila do big-bossa niemieckiej fabryki azbestu, w której to pracowałem w ramach zakładu pobudowanego w Polsce w specjalnej stre

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/02/18 18:57:18
Zgadza się że rzadko to się zdarza ale zaczyna to być modne ale tylko tam gdzie jest młoda kadra lub nowa firma z młodymi ludźmi bo teraz tego już uczą na administracji - pracy biurowej (przynajmniej mnie uczono)
-
2008/02/19 13:02:12
Dobrze, że tego uczą. Jednak nie powinna to być moda, lecz okazywanie szacunku dla innego człowieka - niejekrotnie zdeterminowanego i zatroskanego, bez pracy, bez środków do życia. Jeszcze musi dużo wody upłynąć w Wiśle nim to się zmieni.
Xylonyt