Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
Blog > Komentarze do wpisu
wymiana dowodów

Od kilku dni jest kolejny temat zastępczy: "wymiana dowodów". Okazuje się, że mamy w Polsce około 2.300.000 mądrych ludzi - wśród nich Xylonyt - którzy nie tak natychmiast pędzą z pieniędzmi do kasy budżetu państwa. Ja rozumię, że każde trzydzieści złotych uszczupli deficyt budżetowy naszego państwa, ale żeby je tym pożeraczom dać, trzeba je mieć. Wymiana dowodów powinna się odbywac bezpłatnie. Dajcie mi pracę i przychody, to będę mógł wpłacić Wam te trzydzieści złociszy. Na chwilę bieżącą zrobienie zdjęcia i uiszczenie opłaty za dowód jest w moim przypadku niemożliwe. Żeby ludzie sobie nie pomyśleli, że im dużo wolno, to wszystkie media przypominają o grożącej karze na niemanie dowodu - miesiąc aresztu i wysoka grzywna. Bardzo się boję i z przerażeniem stwierdzam, że pójdę wymienić, ale jeszcze troszeczkę, proszę nie zamykajcie mnie w więzieniu.

sobota, 29 grudnia 2007, xylonyt

Polecane wpisy

  • porządek w Cyferkach

  • Rowerowy koniec roku 2017

    2017 zakończony, wraz z nim koniec statystyki rowerowej: Tak źle to nie było od lat! Ledwo ukręcone 3000 km? Tragedia! Mam nadzieję na lepszy rok 2018.

  • Awaria kompa

    W ubiegłym tygodniu w czasie włączania mojego sprzętu komputerowego Windows nie mógł znaleźć jakiegoś pliku wejścia, nie zabootował się więc i zaczął sam się na

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: