Nie ma szarości! Jest tylko białe i czarne!
Blog > Komentarze do wpisu
giną przelewy

Jest dla mnie rzeczą niezrozumiałą, dlaczego giną przelewy między bankami. Czekam na pieniądze przelane w sobotę rano z konta w Millenium do mBanku. W Millenium są wyksięgowane 29-12, a w mBanku ich nie ma. No to gdzie są? Kto nimi w tej chwili obraca? Kto na nich zarabia? KiR? Czy w tym kraju nie może być normalnie? Czy musi być tak paranoicznie? Czy nie dość tej traumy? Przelew elektroniczny trwa trzy dni? Dobry rowerzysta przejedzie w tym czasie 500 kilometrów! Wstyd i hańba.


Jesteśmy w Warszawie. Właśnie skończyliśmy śniadanie. DużyR pojechał po kurczaki i udało mu się kupić. Wspólnie z Chemią szykują na dzisiejszą imprezę sylwestrową. Mikuś bardzo parchał, gdy mnie wczoraj zobaczył. Pamięta mnie od tej złej ubzduranej strony. Punia dała się wygłaskać i dzisiaj przy śniadaniu miałem ją na kolanach. Jest bardzo włochata.

poniedziałek, 31 grudnia 2007, xylonyt

Polecane wpisy

  • porządek w Cyferkach

  • Rowerowy koniec roku 2017

    2017 zakończony, wraz z nim koniec statystyki rowerowej: Tak źle to nie było od lat! Ledwo ukręcone 3000 km? Tragedia! Mam nadzieję na lepszy rok 2018.

  • Awaria kompa

    W ubiegłym tygodniu w czasie włączania mojego sprzętu komputerowego Windows nie mógł znaleźć jakiegoś pliku wejścia, nie zabootował się więc i zaczął sam się na

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/01/01 14:08:37
Szczęśliwego Nowego Roku

A z tymi przelewami to czasami różnie bywa, kiedyś do cioci szedł przelew 2 tygodnie mimo że elektronicznie zrobiony
-
2008/01/01 21:06:44
Bo to w naszej Polsce takie errory mają miejsce. Wierz mi, że gdzieś jest inaczej.
Xylonyt
dzięki za życzenia.